TOOTED

Ostuabi

 Ostuabi

Kauba tellimine.
Vajutades teid huvitava toote taga asuvale ostukorvi märgile saate lisada kauba oma ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate näha kui vajutate paremal ekraani ülaosas asuvale ostukorvi märgile. Sealt saate ka muuta tellitava kauba koguseid ning eemaldada mittevajaliku toote oma ostukorvist. Peale kaupade lisamist ostukorvi saate valida kas soovite taodelda järelmaksu (alates summast 200€ ) või vormistada tellimuse. Peale tellija andmete  täitmist ja  tarneviisi valikut  vajautage ekraani paremas alanurgas olevat nuppu edasi, seejärel veenduge et sisestatud andmed on õiged. Lõplikuks tellimiseks vajutage nuppu vormista tellimus.

Kauba eest tasumine
Internetipoest tellitud kauba eest on Teil võimalus tasuda ülekandega peale e-maili teel saadetud arve kättesaamist.  Panga maksekorralduse täitmisel ärge unustage märkida selgituse lahtrisse Teile saadetud Tellimuse kinnituse numbrit AA....

NB! Järelmaksuga kauba ostmisel!
1. Mitte teha ettemaksu enne kui on liisingfirmalt tulnud positiivne vastus.
2. Minimaalne sissemaks 0.- EUR.
3. Kui positiivne vastus on tulnud, siis  kanda esimene sissemakse OÜ Fauni Kaubanduse arveldusarvele ja kõik järgnevad igakuised maksed vastavalt järelmaksulepingule krediidiandja arveldusarvele

Kauba kohaletoimetamine.
Kaup tellitakse meie kontorisse peale raha laekumist meie arveldusarvele. Laoseis mida kodulehel toodete taga näete on antud toote kogus maaletoojate ladudes. Sõltuvalt laost võtab selle kauba meie kontorisse toimetamine aega 1-5 tööpäeva. Kes ei soovi kogu summat ette maksta, sellel tuleks teostada ettemaks vähemalt 10% osturkovi maksumusest. Üljäänud summa saate tasuda kui tulete kaubale järgi. Kes soovib kaupa meie kontorist kätte saada, seda teavitatakse telefoni või e-maili teel koheselt, kui kaup meie kontorisse kohale jõuab. Kes aga kulleriga saada, sellele toimetatakse kaup tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul (eeldusel, et kaup on laos olemas).  P.S. Kui kodulehel on kauba laoseis 0, siis soovitame alati tarneaja üle küsida, sest osade toodete tarneaeg võib olla 2 nädalat - 2 kuud.
NB! Kaubale järgi tulles paluks võtta kaasa teile e-maili teel saadetud arve.

NB! Kohapeal saab tasuda kauba eest kas sularahas või ülekandega. Kaarditerminal meil puudub.

ELS kulleriga kauba tellimisel tasub ostja saatekulud kullerile kauba kättesaamisel vastavalt Eesti posti kullerteenuste hinnakirjale
https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-kullerteenus-ari-est-ee-2016.pdf 

Smartpostiga kauba tellimisel lisandub +3.5EUR saatekulu arvele.

Kõik internetipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kauba tagastusõigus.
Internetipoest kauba ostmisel on eraisikust tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras (ei kehti pakendite puhul mida ei ole võimalik lõhkumata avada). Müügilepingust taganemisel kannab asja tagastamisega seotud kulud ja sellega seotud riisiko müüja. Pooled võivad kokku leppida, et tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni 10 euro ulatuses, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule. Kauba maksumus tagastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul alates tagastamisteate jõudmisest müüjani.

Toodete pildid ja tooteinfo.
Toodete pildid võivad olla illustratiivsed. Toodete pildid ning info on võetud maaletoojate kodulehekülgedelt ja Fauni Kaubandus ei vastuta toote spetsifikatsiooni vastavuse eest toote tegelikele omadustele.

Täiendavad küsimused ja info.
Juhul kui te ei leia meie hinnakirjast või internetipoest teid huvitavat toodet, siis võite saata päringu e-maili teel. Kuna maaletoojate hinnakirjad on tunduvalt pikemad ja sisaldavad ka palju neid tooteid, mida meil e-poes väljas pole, siis loodame et saame teid soodsa hinnaga antud toote ostmisel aidata.

Tekkivate küsimuste puhul saate abi ka telefonidelt 605 3003, 5624 3003  (E-R  9:00-17:00)

Jäätmeinfo - http://www.elektroonikaromu.ee/web/?cat_ID=4